birbirinden eğlenceli Etkinlikler ile dolu dolu bir gün sizi bekliyor!

Çocuklar deniz kabuğu, değerli taş ve hazine karışımlarından seçtiklerini Sandy River’ın akan suyunda eleyecek. Çıkan parça ile ilgili bilgi edindikten sonra en değerli parçaları koleksiyonuna ekleyecek!

Çocukların favorisi dinozorlar Diginosaurus’un özel yazılımı ile canlanacak! Hem de tam onların renklendirdikleri ve isimlendirdikleri şekilde!

“Canavar gibi” eğlencenin adresi Little Monsters’da çocuklar sünger top fırlatan özel mekanizmalar ile hedeflere topları isabet ettirmeye çalışırken hem enerjilerini atacak hem de çok eğlenecekler!

Çocuklar Imagineer Stage'in özel interaktif kukla tiyatroları ile kendilerininde gösterinin bir parçası olacağı, özel efektler ve teknolojiyle geliştirilmiş eğlenceli bir tiyatro deneyimi yaşayacak. Bu deneyimde onlara Süper Patates ve Kaçak Bezelye gibi en sevdikleri karakterler ve son teknoloji animatronik kuklalar eşlik edecek.

Çocuklara özel üretilmiş Glimmer Tattoo birbirinden eğlenceli kalıpları ve rengarenk sim seçenekleri ile çocukların kolunda ışıldayacak.

Sergi turunu tamamlayan çocuklar bu eğlenceli deneyimi Green Screen Photo ile bir anıya dönüştürecek ve. en sevdikleri karakterle bir fotoğrafa sahip olacaklar!

iyi eğlenceler!